Blog!? Ii desu ne…

Japan-Fans’ın yeni oluşumu Japan-Fans Blog’a hoşgeldiniz.

Bloğun başlığını “İçinde Japon geçen her şeye dair bir blog” olarak belirledim. Aynı Japan-Fans gibi. Fakat daha özgür bir ortam olacak.

Peki bloğun kuruluş amacı ne ve neler olacak burada? Anlatalım. Bloğumuzda benim ve sizlerin Japonya hakkındaki köşe yazıları yer alacak. Bir çoğumuzun blog siteleri var, bazı arkadaşlarımız çok güzel yazılar da yazıyorlar. Bloğumuz bu tür arkadaşlarımıza bir mekan oluşturacak. Japonya hakkında her tür şeyi yazmanız mümkün. Yalnız bu blogda Japan-Fans içerisinde yer alan konular gibi genel tanıtımlar dışında daha kişisel, daha içsel ve günlük konuşma ağzıyla yazılan yazılar göreceğiz. Elbette çeşitli kurallar çerçevesinde ve forumumuzun bir parçası olduğunu unutmadan yapacağız bunu.

İçerisinde Japonya hakkında çok çeşitli yazıların yazılacağını, makalelerin oluşturulacağını düşündüğümüzde heyecanlanmamak elde değil. Ben de bir blog yazarı olarak burada kendi izlenimlerimi, fikirlerimi, bazen Japan-Fans’a dair yeni haberleri yazacağım. Umarım okuması keyifli olur.

Yazılarınızı göndermek için bana özel mesaj yoluyla ya da admin@japan-fans.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazı gönderen arkadaşlar bloğa da üye olurlarsa yazıları onaylandığında kendilerine yazar statüsü verilecek ve yazılarını bloğumuzdan yazarak gönderebileceklerdir. Bekliyoruz ve başlıyoruz!

“Blog!? Ii desu ne…” üzerine 5 yorum

  1. Öncelikle bloğunuz hayırlı olsun 🙂

    Konnichiwa!İçimden bir ses diyor ki bu blogda ilgi çekici yazılar,resimler ve videolar olacak 🙂 Jpop şarkıları dinlemek ve anime tanıtımları okumak için sabırsızlanıyorum 🙂

    İyi günler °w°

  2. gerçekten japonyayla ilgili çeviri fln yapamam ama güzel yazılar yazarım ve burayı bulduğum ii ooldu burda yazmayı gerçekten çok istiyorum 😀 lütfen biri yardım etsin

    1. Nasıl yazı gönderilebileceğini yazıda anlattım. Bana mail yoluyla ya da forumdan özel mesajla gönderiyorsunuz. Ben inceliyorum. Onaylarsam burada sizi yazar yapıyorum ve yazınızı buradan gönderebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*