Toruga Japonya’da #20: Unıversal Studıos Japan (3. Kısım)

AKB48 Etkinliği sonrasında Universal Studios Japan’daki yolculuğum devam ediyor. Bakalım parkın içinde daha neler var?

Gelin parkın içerisini biraz daha dolaşalım.

Parkın içinde bahsetmeyi istediğim bir yer bu Jurassic Park: The Flying Dinosaur köşesi. Buraya girdiğimde bir etkinlikle karşı karşıya kaldım. Dinozorların saldırısıyla karşı karşıya kaldım desem daha doğru olur. O anlara dair bir videoyu da sizlerle paylaşıyorum.

Dinozorların elinden kurtulduktan sonra parkta gezinmeye devam ediyorum. Parkın içinde bir AKB48 Cafe’si vardı. Aslında tam kafe gibi değildi, daha çok bir büfe gibiydi ve yaza uygun içecekler satılıyordu. Muhtemelen AKB48 etkinliği için açılmış bir yan köşeydi. Ben de bir denemek istedim. Yanlış hatırlamıyorsam her gruba özel bir içecek vardı ve NMB48 için olanı içmiş olabilirim. Yanında da bardak altlığı gibi bir şey veriliyordu üyelerin resimlerinin olduğu ve şansıma Sakura Miyawaki gelmişti. O sırada orada duran iki kızın gelip “Sakura mı çıktı? Seviyor musun?” diye sormasıyla birden şaşırmıştım. “Evet seviyorum” deyince onlar da şaşırdılar. Muhtemelen orada elindekileri takas etmek için bekliyorlardı. Ama tek başıma yaptığım bir seyahatte sadece iki haftada Japonya’da girdiğim ve çoğunu Japonların başlattığı diyalogların sayısı o kadar fazlaydı ki hala şaşırıyorum.

Parkta dolanmaya devam edelim, bakalım etrafta başka neler var?

Bu kez Hello! Kitty’e özel bir köşedeyim. Ve karşıma birden dans eden Hello! Kitty çıkıyor. Bu etkinlik görüntülerini de sizlerle paylaşıyorum.

Gördüğünüz gibi parkın her yerinde bir şeyler karşınıza çıkıyor ve bir günde bile her şeyi yakalayabilmek kolay değil. Park için hala paylaşacak resim ve videolarım var. Gelecek bölümde görüşmek üzere, okuduğunuz için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*